זלצבורג

מה רואים במסלול של זלצבורג:
מתחילים את היום מהשעה 8.30-9.00 בבוקר,
נוסעים לכיון מערת הגיר בוינה + שייט בתוך המערה כ-8-10 דקות  השייט, הסיור הרגלי במערה עורך 45 דקות, הסיור נערך בעברית, הטמפרטורה במערה 9 מעלות כל השנה. המערה נחפרה החל משנת 1848 עד לשנת 1912, בשנת  1912 הגיעו לחומת קיר ענקית שלא ידעו מה מסתתר מאחוריה, וכשפיצצו את החומה יצאו מהחומה כ-20  מיליון קוב מים, והמים שטפו את כל  המערה. המערה נעזבה עד לשנת 1932, ובשנת 1932  חזרו אנשי העיירה לנקות שוב את המערה עד לתקופת הנאצים, הנאצים לקחו את המערה הזאת והפכו אותה למפעל  להרכבת מטוסי קרב.
היום המקום הזה הוא אתר תיירות שאנשים מגיעים מכל העולם,
זאת אחת המערות הכי גדולות באירופה, כ- 6200 מטר.
בשנת 1993 עשו במערה הזאת את הסרט  3 המוסקטרים.
ממערת הגיר אנחנו נוסעים לכיון מינזר מלק, העיירה הראשונה שמפה מתחיל עמק הווכאו, עיירה שנוסדה לפני 900 שנה, עיירה שבה חיים בערך 6000 תושבים, עיירה ציורית קטנה מאוד אשר מתנשת לגדות הדנובה, המנזר היה המטה הכללי של הקיסרית מריאה  טריזה, וגם של נפוליון, במינזר מלק אפשר ליראות את הסיפריה הלאומית שמחילה יותר מ- 1200 ספרים עתיקים וכיתבי יד עתיקים.
הסיור בעיירה עורך 45 דקות, ומשם נוסעים לכיון איזורי האגמים, הנסיעה עורכת כשעה וארבעים, וכשנגיע נתחיל ליראות את האגמים, עיירות ציוריות, נעלה על רכבל של 2.73 ק"מ בזמן של 16 דקות, לגובה של 1.5 ק"מ.
נשקיף מלמעלה וניראה את הרי האלפים, האגמים, העיירות מסביב, נוף מהמם !!!.
עלייה לרכבל תהייה רק במזג אוויר נאה וטוב בלי רוחות וגשמים, אחרי הרכבל נוסעים לכיון זלצבורג, בזלצבורג נהייה בערך בין- 2-3 שעות,
נטייל בעיר העתיקה ,ניראה איפה נולד ילד הפלא מוצרט,
נאכל ארוחת ערב באחת המסעדות בעיר, ומשם נחזור לוינה.
כמובן שיש עוד הרבה מה לראות מסביב לזלצבורג.
* מערת המלח
* מערת הקרח
* עיירת אל שטט
* מפלים
* דכשטיין  5 אצבעות
* ועוד ועוד...
 
הטיול מבוצע על ידיי. לא כולל מדריך מקצועי.
 
המסלול לכוון זלצבורג, מטהאוזן, ברטיסלבה, פראג, בודפשט - נעשים על ידי מדריך מקומי מקצועי, על פי בקשת הלקוח. ( הטיולים הבסיסיים נעשים על ידיי )

לא בשבתות וחגים, יום שישי עד שעה לפני כניסת השבת, ושבת משעה אחרי יציאת השבת.